Askılı Tekstil Taşımacılığı

Hızlı ve kaliteli hizmetimizle, dünyanın sayılı tekstil markalarının yıllardır tercih ettiği markayız.

Coronet askılı tekstil taşımacılığının öncüsü olan Enco ile tekstil ithalat ve ihracat süreçleriniz daha kolay. Askılı tekstil taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış, farklı hacimlerdeki araçlarımızla, yurtiçi ve yurtdışı tekstil taşımalarınızda yanınızdayız.

Askılı Tekstil Lojistiği Öncüsü Enco

Tekstil ihracatında ilk sıralarda yer alan Türkiye’nin, tekstil lojistiğindeki ihtiyaçlarından yola çıkan firmamız, askılı taşımacılığın Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olmuştur. Araçlarımızdaki özel ekipmanlar, askılı taşıma için özelleştirilmiş depo alanımız ve tecrübeli personelimizle tekstil lojistiğinde yanınızdayız.

Askılı Tekstil Taşımacılığının Avantajları

Askılı taşımacılık, tekstil taşımasında katma değer yaratmaktadır. Araçlardaki askı sistemleri sayesinde, etek, gömlek, ceket, elbise, pantolon ve aklınıza gelebilecek her türlü tekstil ürününü kolilerle istiflemek yerine, tek tek askılarla taşıyabilirsiniz. Ürünleriniz işletmenizden çıktığı haliyle, kırışmadan, deforme olmadan, kirlenmeden varış noktasına ulaşır ve sergilenmek için ekstra bir operasyona ihtiyaç duymaz. Bu sayede ürünlerinizin sergilenmesi için harcanan süreden ve maliyetten tasarruf edersiniz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Her hacimdeki tekstil malzemeleriniz için hem Türkiye içi hem de yurtdışı lojistik hizmeti veriyoruz. 35 yıllık tekstil taşımacılığı tecrübemizle dünya markalarını taşıyoruz.

Her hacimdeki tekstil malzemeleriniz için hem Türkiye içi hem de

Yurtiçi ve yurtdışı askılı tekstil taşımacılığı

Dünya markalarına hizmet

Özel ekipmanla donatılmış araçlar

Farklı hacimlerdeki araçlarla ihtiyaca yönelik ekonomik çözüm

Intermodal taşıma ile çevreci lojistik

35 yıllık tecrübe ile hızlı hizmet

Ürününüzün değerine göre sigorta

Askılı tekstil taşımacılığı hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak ve hizmetimizden yararlanmak için aşağıdaki formla bize ulaşabilirsiniz.