ENCO’dan Haberler

7 Haziran 2021

ENCO’dan İTÜ Güneş Arabası Ekibi’ne Destek

İTÜ öğrencileri ve öğretim elemanlarının çabaları ve fedakarlıkları ile birçok başarıya imza atan Güneş Arabası Ekibi’ne, yeni araba üretimi süreçlerinde araba kalıplarının lojistiğini sağlayarak destek verdik.

Detaylar için…

28 Mayıs 2021

ENCO ve Bölgesel İstihdam Ofisi İş Birliği Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin istihdam ortağı ve iştirak şirketi olan İSPER’in koordinasyonunu sürdürdüğü Bölgesel İstihdam Ofisleri ile, ENCO personel alımları için birlikte çalışmaya başladı.

Detaylar için…

17 Nisan 2021

ENCO, UTA Lojistik Nisan Sayısında Yerini Aldı

UTA Lojistik dergisinin “TRANSPORT LOGISTIC MUNICH” fuarı için özel olarak hazırladığı sayıda yerini aldı. Fuar katılımcılarına dağıtılacak olan dergi, dünyanın en büyük lojistik fuarı Transport Logistic Munich, bu yıl 4-6 mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleştiriliyor. Alman ortaklığıyla yola çıkan, Avrupa ve özellikle Almanya karayolu taşımacılığında uzmanlaşmış bir firma olarak biz de bu sayıda yerimizi aldık.

Detaylar için…

9 Nisan 2021

Avusturya’nın Yakıt Alımındaki KDV İadesini Kaldırmasını Değerlendirdik

Türkiye’nin lojistik alanındaki prestijli derneklerinden olan UTİKAD (ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ) dergisinin yeni sayısında Türk lojistikçiler için önemli bir yer olan Avusturya’nın yakıt alımındaki KDV iadesini kaldırmasını değerlendirdik.

Detaylar için…

6 Nisan 2021

ENCO ve TEMA İşbirliği Başladı!

Sürdürülebilirlik ve iklim krizi konularında üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Karbon ayak izimizi düşürmek ve gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için yeni projeler geliştiriyoruz. Çalışanlarımız ve tüm lojistik firmalarında çevre konusunda farkındalık yaratmak için TEMA Vakfı ile ortak bir çalışmaya başladık. İlk adım olarak, çalışanlarımızın doğum günlerinde onların adına TEMA Vakfına fidan bağışında bulunmaya başladık.

Detaylar için…