İş Ortaklığı

ENCO, sahip olduğu güçlü altyapısı, geçmişi ve güven üzerine kurduğu iş ortaklıkları ile lojistik sektörünün eski ve prestijli firmaları arasında yer alıyor. Yurtiçi taşımacılık faaliyetlerini geliştirme amacıyla yola çıkan firmamız, Türkiye’nin her ilinden yeni iş ortakları arıyor. İş birliği yapacağımız, farklı illerde hizmet eden yerel firmaların, yurtiçi lojistik hacmini artırırken, yurtdışı pazarına girmelerine yardımcı oluyoruz.

36 Yıllık Tecrübe

İstanbul merkezli firmamız ENCO, taşımacılık serüvenine 1985 yılında Alman ortaklığıyla başladı. Karayolu taşımacılığında Türk firmalarının dış ticaret ortağı haline gelerek Almanya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde güçlü bir lojistik ağı kurduk. Dünyanın en prestijli yük taşımacılığı organizasyonu olan WACO’nun (Word Cargo Organization) Türkiye’deki tek acentesi olma özelliğimizle, WACO’dan aldığı güçle hava ve deniz taşımacılığında 120 ülkede hizmet veriyoruz.

Güven Merkezli, Müşteri Odaklı Yaklaşım

Dünya devi markaların uluslararası lojistik faaliyetlerini sürdüren firmamız ENCO için müşterileri memnuniyeti hizmet prensibidir. Güven ilkesini hizmetimizin merkezine alarak kurduğumuz uzun süreli müşteri ilişkilerimizle ülkemizi lojistik alanında dünyada temsil ediyoruz.

ENCO iş ortakları arıyor

Yerel Firmalar İçin Dünyaya Açılma Fırsatı SunuyorUZ

Türkiye’deki operasyonlarımızı güçlendirme kararı aldık ve bu doğrultuda yerel lojistik firmalarına iş birliği fırsatı sunuyoruz. Ulusal karayolu taşımacılığı faaliyetlerimizi güçlendirme amacıyla; farklı illerde faaliyet gösteren lojistik firmalarıyla iş ortaklıkları kuracağız.

ENCO, AEO ya da Türkiye’de bilinen adıyla YYS (Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü) belgesi sahibi bir lojistik firması. Sahip olduğumuz bu belge sayesinde, gümrüklerden transit geçiş hakkına sahip yeşil hat ile hızlı ve ekonomik lojistik hizmeti veriyoruz. Dış ticaret lojistiğinde AEO belgesi ayrıcalığına sahip olan firmamız, yeni iş ortaklarına yurtdışına açılma fırsatı da sunuyor. Bu sayede yurtiçi hizmet ağımızı güçlendirirken, yeni iş partnerlerimiz olan lojistik firmalarına da yurtiçi hizmet hacmini artırma ve yurtdışında iş yapma şansı tanıyoruz.

İş birliği hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.