FORMULA 1'DE ENCO DESTEĞİ

Ülkemizde ilkii 2005'de düzenlenen, Türkiyenin dünyaya tanıtımında büyük katkıları olan, Formula 1 Grand Prix yarışlarının organizasyonunda katkıları bulunan ENCO, 2005 yılındaki yarışlarda Jason Tahincioğlunun yanısıra Jordan Takımı'nın da spornsorluğunu üstlenmiştir.


ZAMANLA YARIŞIMIZ PİSTLERDE DE SÜRÜYOR

ENCO motorsporları yarışçımız Jason Tahincioğlu'na sponsorluk yapmaktadır. 1983 İngiltere Bristol doğumlu olan Tahincioğlu, ilk karting şampiyonluğuna 7 yaşında ulaşmış. 2000 yılına kadar 8 kez bu başarıyı tekrarlamıştır. 2000 yılından itibaren Formula 3yarışlarında Türkiye'yi temsil ederek ilk sezonunu 2. sırada başarı ile tamamlamıştır.


ANADOLU ATEŞİ ENCO'NUN VERDİĞİ DESTEKLE YOLLARDA

ENCO Şirketler Grubu, Anadolu Ateşi Topluluğu ile yapılan sponsorluk anlaşmasıyla; Türkiye'nin ve Anadolu Ateşi'nin dünyaya tanınması için düzenlenen, sanat etkinliklerini destekliyor. Anadolu Ateşi Topluluğu'nun Türkiyedeki tüm gösterilerinin taşıma ve depolama sponsorluğunu üstlenen ENCO'nun tırları Anadolu Ateşi ile birlikte yol alıyor.

Kaynağını Anadolu'nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan Anadolu Ateşi, Mustafa Erdoğan'ın imzasıyla Anadolu'nun binlerce yıllık, sevgi, kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtmak amacıyla ENCO'yla birlikte çalışıyor. Rehber Anadolu'nun; kutsal hazinelerinin kapılarını aralayan tek bir yürek gibi atan bu 300 yürek arasında artık ENCO da var.

Dans Kuramını oluşturan Isadora Duncan'ın düşsel yolculuğu, Akdeniz'de yaşayan uygarlıkların dansları, özgürlük, bereket, tutlu, aşkın ilk adımları ve ilk ritüelleri ile tarihsel ifadesini, üzerinde yaşadığımız topraklarda buluyor. Anadolu Ateşi; Isadora Duncan'ın ayak izlerini takip ederek Mezapotamya, Anadolu ve Akdeniz'in; tutkulu, hırslı, coşkulu bir barış dansı olarak karşımıza çıkıyor.


RESSAM MUSTAFA ALTINTAŞ'LA DÜŞLERİN İZİNDE

ENCO; her renkten hayatı ve öyküleri, masalların büyüsünü tablolarına taşıyan, ressam Mustafa Altıntaş'la birlikte sanata destek vermeyi sürdürüyor. Daha önce duvara astığımız bir resmi duvardan kaldırdığınızda boş kalan duvara bakamazsınız. Çünkü o resim, duvarda hayallerinize yeni bir pencere açmıştır' sloganı ile yol alıyoruz.

Beşiktaş Jimnastik Kulubü'ne TIR Mağaza

ENCO Beşiktaş Spor Kulubü'ne "Seyyar Satış Mağazası" olarak kullanılmak üzere bir TIR verdi. Bu seyyar satış aracında BJK taraftarlarına forma, promosyon malzemesi ve diğer BJK ürünlerini satılıyor. Aracı Dolmabahçe Beşiktaş stadyumunda ziyaret edebilirsiniz. 

ENCO aynı tür sponsorluğu diğer kulüplerimize de sunmaya hazır.